Praca dla każdego – zarób dodatkowe pieniądze bez względu na to jak mało masz czasu

Dodatkowa praca dorywcza to rozwiązanie nie tylko dla studentów, którzy spędzając cały dzień na uczelni nie mogą pozwolić sobie na pełen etat, ale też tych którzy potrzebują dodatkowej gotówki i muszą wydłużyć swój dzień pracy. Idealnym rozwiązaniem zarówno dla jednych jak i drugich byłoby oczywiście znalezienie zajęcia, które daje możliwość zarobku bez konieczności poświęcania na pracę wielu godzin w ciągu dnia. Możliwości takie daje sprzedaż bezpośrednia i współpraca z Oriflame! Jak wygląda praca, ile można zarobić i dlaczego warto w ogóle myśleć o pracy konsultanta marki kosmetycznej?

Oriflame – praca dla każdego

Wpisowe do Klubu Oriflame to zaledwie 6,90 – tylko tyle potrzebujesz, by otrzymać 20% zniżki na wszystkie kosmetyki i korzystać z nich dla własnych celów lub składać zamówienia dla swoich klientów, zyskując 20% marżę za sprzedaż każdego produktu. Zarabianie w Oriflame jest całkowicie uzależnione od zaangażowania, chęci do pracy i czasu konsultantów. Im więcej zamówień od klientów zdobędziesz, tym więcej zarobisz, a jeśli w którymś okresie katalogowym uznasz, że nie masz czasu na zbieranie zamówień, możesz pominąć go i po prostu nie zarobić nic, wracając do pracy w kolejnych miesiącach.

W Oriflame może pracować każdy, niezależnie od płci, wieku czy wykształcenia. Choć często pracę konsultantów uważa się za „zabawę” dla studentów, w rzeczywistości można zarobić tu naprawdę sporo i awansować na wyższe poziomy premiowe, przy których wiele osób jest nawet w stanie zrezygnować całkowicie z pracy na etacie. Liderzy, którzy pracują z Oriflame od wielu lat pokazują, że to naprawdę możliwe (sprawdź np. Instargram prowadzony przez Iwonę Gierzkiewicz).

Ile można zarobić na pracy z Oriflame?

Konsultanci, szczególnie początkujący, często spotykają się z opinią że Oriflame to tylko zabawa, szansa na zarobienie kilkudziesięciu złotych i żaden sposób na budowanie kariery. Ci, którzy jednak zgłębią temat i zdecydują się poświęcić odrobinę czasu każdego dnia na rozwój własnych umiejętności sprzedaży, poznawanie kosmetyków, polecanie ich i zdobywanie nowych klientów są w stanie dość szybko wypracować sobie dobre wyniki sprzedażowe, a jednocześnie otworzyć drogę do dalszego awansu.

Oriflame pozwala zarabiać nie tylko poprzez sprzedaż bezpośrednią, ale i budowanie własnej sieci sprzedaży i zespołu konsultantów, którego wspólne wysiłki i wypracowane zyski powiększają bonusy i premie dla całego zespołu. Jest o co walczyć, bo to właśnie dzięki bonusom za sprzedaż masz szansę, jako lider zespołu, awansować na poziom Managera, Dyrektora Struktur Sprzedaży, a nawet Złotego Dyrektora Oriflame. Jednorazowe premie w wysokości nawet $2000, samochód, zaproszenia na prestiżowy Bal Dyrektorów, szkolenia i konferencje, liczne wyjazdy za granicę – tradycyjny etat nie jest często w stanie zapewnić takich dodatków.

Dlaczego warto dołączyć do Klubu Oriflame?

Poszukujesz dodatkowego źródła pieniędzy, ale nie masz zbyt wiele czasu na pracę w typowych godzinach? Elastyczne godziny pracy, o których sam decydujesz i wpływ na to, ile w ciągu miesiąca zarobisz zależnie od swojego zaangażowania to plusy, na które w Oriflame możesz liczyć od pierwszego dnia dołączenia do Klubu. Nie musisz tu zobowiązywać się na minimalne kwoty do wypracowania, kontrakty czy określoną liczbę godzin pracy w miesiącu – członkostwo w klubie Oriflame to szansa na zarobek bez większych zobowiązań. Tym razem to Ty decydujesz, jak pracujesz.

zdjęcia: gierzkiewicz.pl